مشاهده یادداشت خصوصی


ادامه مطلب
+ تاريخ ۱۳٩۳/٥/٢٥ساعت ٢:٢٢ ‎ق.ظ نويسنده بدون همه نظرات ()

 

تولدم مبارک...


 

ادامه مطلب
+ تاريخ ۱۳٩۳/٥/٢٤ساعت ۱٢:٢۱ ‎ق.ظ نويسنده بدون همه نظرات ()

 

ینی عدم وجود تغییرات تو زندگی من به جایی رسیه که خودم دست به کار ایجاد تغییر و تحول تو خودم شدم.... (البت تغییر و تحول ظاهری)

اولین اقدام، تغییر عینکم بود... بعد از مدتها که عینک نیم فریمم رو استفاده می کنم، تصمیم گرفتم عینک فریم نِسی که خیلی ام بیشتر بهم میومد و فقط به خاطر سبکی بیش از حدش، گذاشتمش کنار رو استفاده کنم... انصافا چهره ام خیلی با این عینکم قشنگ تره... به قول "سفید برفی" نبودن فریم دور شیشه عینک، باعث میشه چشمات بیشتر خودشونو نشون بدن... (تصور من از خودم با توصیفات سفید برفی: )

دومین اقدام: این بود که رفتم آرایشگاه و علاوه بر کوتاهی مو، گفتم حجم موهامم کم کنه... این جنگل حاصلخیز روی سرم، نیاز به هرس کردن داشت دیگه واقعا.

سومین اقدام : رنگ کردن ابروهام بود اونم یه رنگ روشن و خوشجل موشجل که باعث شد هر کی ما رو میبینه، با هیجان خاصی بگه : «واااااای... چقدر چهره ات عوض شده... کاش زودتر رنگ می کردی ابروهاتو» (حالا نمی دونم قبل از تغییر رنگ ابروم چه هیولایی بودم که بقیه انقد از دیدن چهره جدیدم خوشحالن)

چهارمین اقدام: دیگه بماند... 

پنجمین اقدام: سر زدن به " مو قشنگ" بود که اونم یه جورایی منتهی شد به یه تغییر ظاهری. خودمو دعوت کردم خونشون و در عین ناباوری اولین کادوی تولدم رو پیشاپیش از بهترین دوستم گرفتم ... یه لباس فوق العاده شیک و زیبا.

 

 

پ.ن: دارم فکر میکنم اینطوری که پیش میرم، احتمالا چندی بعد کار به جراحی بینی و کاشت گونه و ناخن و لیپوساکشن و... میکشه

 

 

ادامه مطلب
+ تاريخ ۱۳٩۳/٥/٢۱ساعت ۸:٥٢ ‎ب.ظ نويسنده بدون همه نظرات ()

یادم میاد چند سال پیش، یه فیلمی دیدم که فکر میکنم تولید کشور ژاپن بود و اصل قصه مربوط میشد به زلزله شدیدی که طی اون خیلی ها زیر آوار مونده بودن ... این وسط زنی بود که از گروه امداد می خواست که دختر و پسرش که زیر آوار موندن رو نجات بده... گروه امداد وقتی محل رو بررسی کرد متوجه شد که فقط نجات یکی از اون دو تا بچه ممکنه و در صورت نجات یکی، بچه دیگه به دلیل جابجایی آهنی که روش افتاده بود کشته میشه ... در نتیجه از مادر خواستن تا تصمیم بگیره که کدوم یکی از بچه هاش رو میخواد نجات بده... دخترش یا پسرش رو؟؟؟

 

ادامه مطلب
+ تاريخ ۱۳٩۳/٥/٢۱ساعت ۱٢:٠۳ ‎ق.ظ نويسنده بدون همه نظرات ()